Play&LearnFUNclasses (2-6 lat)

 

Są to popołudniowe zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków 2-6 letnich

 

Nauka odbywa się bez stresu i przymusu – dziecko słucha nowych struktur w bliskim kontekście, uaktywnia je w trakcie zabawy i samo podejmuje decyzję o tym, kiedy wypowie samodzielnie pierwsze słowa w języku angielskim. Różnorodność i atrakcyjny wygląd rekwizytów zachęca najbardziej nieśmiałych. Jedno spotkanie trwa 45 minut. O częstotliwości spotkań decydują rodzice.

 

Zapewnienie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery zajęć

Miła, serdeczna atmosfera, duża dawka humoru wyzwala u dzieci pozytywną energię, sprzyja aktywności językowej ale i przełamuje bariery, pokonując nieśmiałość czy eliminując kłopoty z adaptacją do pewnych sytuacji.

 

Gwarancja postępu

Odpowiednie zróżnicowanie metod i technik wpływa na dynamikę zajęć, uatrakcyjnia każdą lekcję, chroniąc przed monotonią, a tym samym skłania nawet dwulatka do utrzymania uwagi na dłużej. Każdy fragment lekcji jest zaskoczeniem, sprawiając, że przekazywana informacja nie jest obciążająca.

     Dużo ruchu, muzyki, rymu, rytmu, atrakcyjne rekwizyty dostarczają wiele radości, trafiając do wrażliwości i wyobraźni dziecka. Wzrost kreatywności, zapamiętywania, poprawa koncentracji, stymulacja rozwoju to dodatkowe korzyści z udziału w zajęciach.