MiniPreschoolFUNclasses (2-5 lat)

 

Druga opcja to tzw. Mini przedszkole

 

Założeniem jest utworzenie małej grupy 2-5 latków, które raz do trzech razy w tygodniu mogą uczestniczyć w dwugodzinnym bloku zintegrowanych zajęć ogólnorozwojowych. Są to kameralne zajęcia przedpołudniowe z języka angielskiego połączone  z zabawami rytmiczno-ruchowymi, elementami tańca, śpiewu, animacji i plastyki. 

         Oferta kierowana jest do rodziców, których dzieci nie korzystają z opieki żłobków czy przedszkoli i nie uczestniczą w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych.      

                              

     Kontakt z rówieśnikami, wspólna zabawa i udział w zajęciach edukacyjnych niewątpliwie mają korzystny wpływ na intensyfikację rozwoju społecznego i intelektualnego oraz kształtowanie postaw i zachowań w relacjach z innymi dziećmi i nauczycielem. 

    Elementy śpiewu, tańca, plastyki oraz oczywiście poznawanie języka angielskiego w zabawie to nie tylko walor edukacyjny uczestnictwa w zajęciach ale radość, jaką daje twórcze obcowanie z rówieśnikami i możliwość zaspokajania naturalnych potrzeb, choćby ciekawości świata.

         

    Dzieci otoczone są profesjonalną opieką pedagogiczną, przebywają w miłej serdecznej atmosferze, przyjaznej i bezpiecznej. 

    Program zajęć MiniPreschoolFUNclasses przewiduje przerwę na drugie śniadanko, które, ze względu na różnorodne wskazania dietetyczne, przygotowuje mama i pozostawia u nauczycielki. Dzieci otrzymują sok, herbatkę owocową lub miętę. 

    Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.30 a kończą o 11.30. Rodzice mają 2 godziny dla siebie lub mogą pozostać na miejscu, relaksując się w FUNaberii.