Jestem lektorką języka angielskiego. Mam przyjemność prowadzić zajęcia dla dzieci przez ponad dwadzieścia lat.

Od początku powstania mojej firmy działam w pojedynkę, podejmując całkowitą odpowiedzialność za efekty mojej pracy.

Nie znoszę schematów. Ma być oryginalnie i interesująco. Działanie to moja pasja. Jestem otwarta na potrzeby dzieci, dlatego mój program autorski stale modyfikuję i uatrakcyjniam tak, by trafił do gustu małych odbiorców.

Moja siła nie tkwi w koncentrowaniu się na ilości powstających każdego roku grup, a w  systematycznej i starannej pracy z dzieckiem, dobrym z nim kontakcie i indywidualnym podejściu do jego potrzeb.

Wieloletnia praktyka, wnikliwa obserwacja moich uczniów, pozwoliły mi wykształcić umiejętność szybkiej i trafnej oceny sytuacji i dostosowania się do ich wymagań i możliwości.

Ogromnie się cieszę, kiedy słyszę, że zostałam wspomniana w czasie wakacji,  albo gdy dziecko bawi się w moje zajęcia w domu.

To dla mnie radość, gdy  przy  okazji  innych czynności  mówi  sobie "pod nosem" po angielsku czy podśpiewuje piosenki z zajęć lub, że "błysnęło" na lekcji w szkole czy  mogło pochwalić się dobrą oceną z testu.

Uwielbiam tę "iskrę" w oczach dzieci i szczery zapał  w  podejściu do proponowanych na zajęciach zadań. Ich radość i zaangażowanie to dla mnie satysfakcja na tyle duża bym nadal realizowała swą pasję.